Strona główna O nasDodaj ogłoszenie Kontakt Cennik Regulamin Rejestracja Logowanie |   
Kategorie
--MIĘSO -- IGM EXPORT-IMPORT (36)
Agroturystyka (0)
Agrowłókniny (0)
Biopaliwa, paliwa (2)
Budownictwo (0)
Chemia rolna (0)
Energia odnawialna (1)
Folie (0)
Grzyby (0)
Leśnictwo (0)
Maszyny budowlane (0)
Maszyny rolnicze (0)
Matrymonialne (0)
Nabiał (1)
Nasiona (0)
Nieruchomości (2)
Opakowania (0)
Owoce (0)
Pasze (0)
Praca (0)
Przetwory (0)
Pszczelarstwo (0)
Rośliny ozdobne (0)
Szkółkarstwo (0)
Transport (0)
Usługi (0)
Warzywa (0)
Zboża (2)
Ziemniaki (0)
Zioła (0)
Zwierzęta (0)
Box tekstowy
 
Dodaj reklamę
Wyszukiwarka
 Szukaj słów: 
 Miejscowość: 
 Typ oferty:
 Region:
 Cena:
od: 
do: 
Statystyki
 Liczba ogłoszeń:  44
 Oczekujące:  0
Zarejestrowanych userów:
 Dzisiaj:  0
 Ogółem :  2149
 On-line : 1  
Regulamin serwisu ogłoszeniowego
 

Regulamin Interenetowa giełda rolna & mięsna www.WeBBrokers.pl

Serwis www.WeBBrokers.pl jest serwisem internetowym służącym do umieszczania ogłoszeń kupna - sprzedaży w określonym czasie (14 dni,21 dni,30 dni,60 dni i 90 dni).

Ogłoszeniem nazywamy udostępnienie miejsca użytkownikowi na stronie www.WeBBrokers.pl umożliwiające przedstawienie swojej oferty.

Sposób płatności za ogłoszenia: opłata za zamieszczenie ogłoszenia odbywa się za pomocą wysłania wiadomości tekstowej SMS na wskazany w formularzu numer. Serwis www.WeBBrokers.pl nie odpowiada za opóznienia w dostarczaniu wiadomości zwrotnych sms przez operatorów sieci komórkowych.
Cennikiem nazywamy ustalone przez www.WeBBrokers.pl opłaty za umieszczanie ogłoszeń w serwisie. Cennik jest dostępny na stronie głównej serwisu.

Serwis internetowy www.WeBBrokers.pl udostępnia użytkownikowi możliwość odpłatnego czasowego zamieszczania ogłoszeń kupna - sprzedaży , części lub innych przedmiotów branży rolnej i mięsnej. Do ogłoszenia można bezpłatnie zamieścić fotografię.

Użytkownikiem serwisu może być osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia, posiadająca zdolność do czynności prawnych, oraz osoba prawna, jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.

Użytkownik dokonując rejestracji w www.WeBBrokers.pl musi zaakceptować treść regulaminu. Akceptacja niniejszego regulaminu przez Użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e-mail przez www.WeBBrokers.pl informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). www.WeBBrokers.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdym czasie bez wcześniejszego poinformowania o tym użytkowników.

Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Użytkownik serwisu zobowiązuje się nie wykorzystywać żadnych informacji uzyskanych za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego www.WeBBrokers.pl do celów komercyjnych. Dane kontaktowe użytkowników serwisu www.WeBBrokers.pl pojawiające się przy ogłoszeniach i aukcjach mogą być wykorzystywane jedynie do celu, w jakim zostały podane - do nawiązania kontaktu z daną osobą w celu przeprowadzenia transakcji. Korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposób, a szczególnie ich przetwarzanie, upowszechnianie lub dystrybucja, jest zabronione.

Serwis www.WeBBrokers.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku podania w treści ogłoszenia przez zleceniodawcę ogłoszenia nieprawdziwych czy niepełnych danych, czy zapewnieniu o właściwościach których rzecz nie posiada, jak również za skutki realizacji transakcji, które mogą być zawarte na podstawie ogłoszeń zamieszczonych w serwisie www.WeBBrokers.pl, będą za nie dojście do skutku tychże transakcji. W przypadku naruszenia zasad regulaminu przez użytkownika serwisu www.WeBBrokers.pl, www.WeBBrokers.pl może natychmiast usunąć naruszające regulamin materiały oraz usunąć konto danego użytkownika.

Zabronione jest wykorzystywanie serwisu www.WeBBrokers.pl do dystrybucji materiałów chronionych przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie oraz materiałów, których dystrybucji zabraniają przepisy prawa, obrażliwych, naruszających dobre obyczaje lub dobre imię osób trzecich oraz materiałów i przekazów o charakterze pornograficznym. W wypadku stwierdzenia, że treść ogłoszenia którego publikacja została zlecona Wydawcy narusza obowiązujące przepisy prawa, postanowienia niniejszego regulaminu, lub dobre obyczaje, www.WeBBrokers.pl ma prawo do usunięcia takiego ogłoszenia.

Zabronione jest wprowadzanie do obrotu przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, a w szczególności pochodzących z przestępstwa.

Zabrania się umieszczania w treści ogłoszeń drobnych, reklamy innych serwisów www poprzez podanie ich nazwy. Treść zamieszczanego ogłoszenia powinna być zgodna z normami prawno-etycznymi obowiązującymi w Polsce. Użytkownik www.WeBBrokers.pl ma możliwość złożenia reklamacji za pomocą wiadomości e-mail w terminie 14 dni od daty zakończenia emisji ogłoszenia.

Firmy które dodały adres swojej strony internetowej, ich logo będzie widoczne przez 3 miesiące bezpłatnie pod banerem głównym. W przypadku gdy logo się nie wyświetla prosimy o kontakt.

www.WeBBrokers.pl zobowiązuje się rozpatrzyć reklamację niezwłocznie, nie pózniej jednak, niż 14 dni robocze od daty otrzymania.

Regulamin i cennik może być zmieniony przez www.WeBBrokers.pl O zmianach regulaminu i cennika usług i terminie obowiązujących zmian www.WeBBrokers.pl poinformuje na stronie internetowej. Zmiany cennika i regulaminu wchodzą w życie nie wcześniej niż 14 dni od daty ukazania się zmian na stronie internetowej.
Linki sponsorowane.
Kontakt Regulamin Rejestracja Logowanie |